Personazhe

Personazhe

Ç’farë nuk dimë për Korain e “Dashuri me Qira”

Për të gjithë njihet si Korai në “Dashuri me Qira”, një nga personazhet më komikë në serial, por në të vërtetë, aktori që performon...

Thirrje për ta ndihmuar shërimin nga kanceri të regjisorit Bekim Lumi

NDIHMONI REGJIZORIN BEKIM LUMI QË TË SHËROHET... Një njeri e shqiptar i mirë, intelektual dhe regjisor i talentuar, Bekim Lumi, tani po e mësoj me...

Motrat Gigi dhe Bella Hadid kanë pozuar ndryshe nga Kim Kardashian, por janë po...

Poza artistike totalisht nudo si motrat Hadid apo topless ku zbulohet shumë më shumë si Kim Kardashian? Ditën e sotme fotot “bujare” të tre vajzave...

Fatma İpek Bilgin ka lindur më…

Fatma İpek Bilgin ka lindur në 24 Mars në 1956 në Stamboll dhe është e njohur si aktore dhe regjisore teatri dhe përkthyese. Ajo punoi...

Angela Martini pas muajit të mjaltit… në Rumani…

Angela Martini menjëherë pas ‘muajit të mjaltit’ i është rikthyer jetës normale, por zbuloni cfarë bën ajo menjëherë pas kthimit në Rumani. Modelja shqiptare e...

Si të bëhesh milioner përpara se të jesh 30 vjeç, shëmbujt janë interesantë…

Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet...

Si ta quaj këtë dashuri- Ja shtëpia ku jeton Anxhalia… Ne foto me djalin...

Daljet Kaur ose ANXHALI siç e njohim të gjithjë në telenovelen "Si ta quajmëkëtëdashuri, është aktorja që ka fituar simpatinë e publikut me rolin...

Fate të kryqëzuara -ja si është “Keriman” në jetë… një femer me shumë klas…

Aktorja turke Nursel Kose, e njohur si ‘Keriman’ nga seriali “Paramparça” ose “Fate të kryqëzuara”, serial ky i cili po transmetohet në Tv klan,...

Zbulohet lidhje dashurie…

Charlie Puth dhe Selena Gomez, kanë bashkëpunuar për hititn "We don't talk anymore', këngë e cila ka qëndruar në majë të klasifikimeve në vitin...

YLli i serialit “Jetë” Hande Erçel lë veten pak pas dore

Ndodh që  Hande Erçel e lë vetën pas dorë, shikojeni si është transformuar aktorja turke në një moment ndoshta.  Bukuroshja e kinematografisë turke ,Hande Erçel,...