Kuriozitete

Kuriozitete

“Bidaai” -ALEK e RANVIR postojnë foto familjare bashkë. Çmënden fansat… Shihni fotot…

Seriali indian ‘Bidaai’ ka qenë një ndër më të dashurit dhe më të përfolurit në Shqipëri. Edhe pse kanë kaluar pak vite, ende shqiptarët...

10 mijë dollarë në muaj vetëm të jetoni në Kankun…

Ka një punë të mirë të ofertuar nga ‘Cancun.com’ e cila në thelb përfshinë pagesën e jetesës në Kankun Faqja e internetit është duke punësuar...

 Mbreteresha e telenovelave Beren Saat…. sa e pasur është?

Beren Saat është aktorja turke e cila vazhdon të ngjisë shkallët e karrierës.  Ajo ka qenë e nominuar dhe ka marrë çmime të shumta...

MONELLA VAGABONDI(A). YLL APO METEORIT?!

AV. XHABIR ZEJNUNI Kam një REFLEKSION për këtë adresë fallco në FB, që nuk do thotë se mund të pranohet. Kjo faqe, u krijua në fillim...

Si të bëhesh milioner përpara se të jesh 30 vjeç, shëmbujt janë interesantë…

Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet...

Kjo do të ndodhë, kur dielli të shuhet…

Universi Joanne Kennell, 4 mars 2016 Përktheu dhe përgatiti në shqip, Arben Çokaj Asgjë në Tokë nuk e ka asnjë shans. Është e lehtë të harrosh se yjet,...

Kush është njeriu Dragua në jetën e vërtetë?

Ato që kanë përkushtuar veten për të përshkruar këtë lloj gjëje kur në realitet janë qenie njerëzore  që vijnë në botë me një objektivin...

50 fakte interesante që nuk i dini për Kinën

Kina është vendi më i madh në Azi, vendi me popullsinë më të madhe në botë, vendi ku gjenden shumë bukuri përrallore, vendi me...

Neslihan Atagul sqaron raportin burrit me Burak Ozcivit

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë një ndër çiftet më simpatike dhe të dashura në showbizin turk. Të dy janë njohur së bashku në...

Vassilyev ka lindur në total 69 fëmijë, mban rekord në Botë

Një grua ruse, Vassilyev ka lindur në total 69 fëmijë, 16 çifte binjakësh, shtatë grupe trenjakësh dhe katër grupe katërnjakësh. Gjithsej, ka pasur 27...