VIP

VIP

38 vjeçarja Kourtney Kardashian, fundjavë romantike me te dashurin 24 vjeçar Younes Bendjima… Foto...

Këtë fundjavë Kourtney Kardashian kaloi një fundjavë të nxehtë dhe romantike në një vend përrallor me të dashurin e saj Younes Bendjima. Duke u...

E mbani mënd Maribelin, aktoren e telenovelës ‘’Rubi’’? Ja 5 gjërat që nuk i...

 E kush nuk e mban mend Maribelin, antagonisten e Rubit, në telenovelën shumë të shikuar po me të njëjtin titull. Por aktorja që ka...

Jennifer Lopez të lë pa frymë… Shihni fotot…

Ajo shfaqi një performancë shumë seksi në skenën e Los Angeles disa ditë më parë teksa këndonte në një koncert. Por më vonë, Jennifer Lopez...

Aktorja e njohur turke, Beren Saat është 2 muajshe shtatzënë…

Aktorja e njohur turke, Beren Saat, është komentuar shumë kohët e fundit për shëndetin e saj të dobët, madje edhe për peshën trupore, pas...

“Hazalli”, Alina Boz, shumë negative në telenovelë, po në jetë yll bote. Lexoni...

Njihet si “Hazall” në serialin e famshëm “Fate të kryqëzuara”. Edhe pse në rolin e saj është tejet negative dhe aspak e dashur me...

“Fate të kryqëzuara” – Si e priti Gylseren dhuratën e papritur nga një...

Aktorja shumë e dashur e telenovelave turke Nurgul Yesilcay, e njohur në Shqipëri si ‘Gylseren’ te telenovela ‘Fate të Kryqëzuara’, ka qenë e ftuar...

Aktori turk i “Lugina e Ujqërve” i çon sms këngëtares shqiptare: “Dua të të...

Arti i lidh kombet, serialet turke ketokohet e fundit jane ndjekuar me interes. Kjo ndoshta për ngjashmerine mes shqiptareve e turqve. Kjo ngjashmëri bën...

Aktorja e telenovelave Asli Tandogan, mbretëresha e bukurisë, ndër 10 më të pasurat e...

 Asli Tandogan është mbretëresha e bukurisë turke. Pasuria e saj arrin rreth 10 milionë dollarë duke e renditur aktoren të parën në listën e...

“Vajza e Parfumeve” te “Mretëresha e Natës”, ja si duket e veshur arabesshë…

Meryem Uzerli njihet nga të gjithë si Selin apo vajza e parfumeve nga "Mbretëresha e natës". Të gjithë jemi mësuar ta shohim aktorën me...

Këngëtarja Mihrije Braha i turret këshiltarit të Ramush Haradinajt, Erolld Belegunit… pse nuk kemi...

Këngëtarja e njohur Mirhije Braha ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Express” të KTV-së. I ftuar gjithashtu në këtë emision ishte edhe këshilltari...