Tiranë: U aksidentua Anxhela Peza, psikologia e emisionit “Me zemër të hapur”, vodeo

0
63

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Ymer Kurti”, pranë postës nr.8 këtu nëTiranë.

Në pamje, duket momenti kur një automjet i tipit “Audi”, me xhama të zinj, ka kaluar me shpejtësi në zonën ku banonte psikologia, ku edhe është dëmtuar.

Megjithëse psikologia ishte në anë të rrugës, 18-vjeçarja e cila drejtonte makinën nuk ka treguar aspak kujdes të ulë shpejtësinë, por e ka përplasur atë pas një makine tjetër, duke e goditur.

Si pasojë e këtij aksidenti, psikologia Anxhela Peza ka pësuar frakturë në këmbë dhe ka marrë mjekim në spital.

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu