“Sarasvatiçandra” -‘Anushka’ e bukur në jetën private sot ka ndryshime të mëdha…

0
772
 Anushkën  e bukur që na mbertheu ne ekran tek seriali Sarasvatiçandra e duam fort. Edhe pse aktorja nuk qëndroi gjatë në serial, personazhi i saj ishte një ndër më të pëlqyerit për shkak të rolit pozitiv dhe buzëqeshjes së ëmbël që Anushkën e karakterizonte. Në jetën e Srishty Rode ka pasur ndryshime së fundmi. Aktorja  ka bërë fejesën me të dashurin e saj dhe  kanë vendosur të martohen.“Ne nuk donim ta bënim publike, thjesht mblodhëm disa miq, ushqime dhe verë”, tha i fejuari Manish Naggdev.

Deri në martesë po kalojmë shumë kohë bashkë. Nuk mund të them që shkojmë shumë mirë bashkë sepse edhe grindemi, por sa më shumë e njoh atë, aq më shumë bie në dashuri”, shtoi aktori. Srishty Rode dhe Manish Naggdev janë prej tre vitesh bashkë dhe mesa duket ky është momenti i duhur që ata të lidhin kurorë.

 

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu