Kategoria Showbiz shqiptar

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat apo fotot që poston.

Mbrëmjen e djeshme Roza i ka habitur të gjithë me një foto ku shfaqej me pranga në duar.

Por mos u shqetësoni pasi moderatorja ka sqaruar se ato kanë qenë për mikeshën e saj që kishte ditëlindjen.

“Kur shoqja të kërkon dhuratën e saj të ditëlindjes”, shkruan Roza e cila në foto shfaqet shumë seksi e veshur me të kuqe e dekoltenë e hapur.

XING

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu