Shëndeti

Shëndeti

Avionët privatë luksozë të yjeve botërorë

  Për shumë futbollistë të famshëm, është gati e pamundur që të kenë një jetë private. Duket e paimagjinueshme që futbollistë të kalibrit të Cristiano...

FOTO E mbani mend vajzën e Zhades te ‘Kloni’? Shikoni si duket ajo sot

‘Kloni’, ka qënë një nga serialet që ka thyer rekorde shikueshmërie. Giovanna Antoneli, në rolin e Zhades do të mbahet gjatë në këtë serial....

BURAK DENIZ: SHKOJMË SHUMË MIRË POR NUK KA MARTESË PËR NE…

Aktori i njohur i serialit “Jetë” ka dhënë një intervistë për Milliyet. Ndër të tjera, aktori ka rrëfyer më shumë mbi serialin të cilin...

Itali: Përleshje mes shqiptarëve, çahen me grushta për një vajzë

Një sherr mes disa shqiptarëve ka ndodhur në Itali shkaqet e të cilit dyshohen se ishin për një vajzë. Sipas mediave italiane, dy grupet e...

Sëmundja i mori 2 këmbët, ja zgjidhja…

Sëmundja e diabetit i mori dy këmbët Kristaq Nikës, por jo kurajon. 61 vjecari nga fshati Goranxi i Gjirokastrës ka ndërtuar një ashensor për...

Gruaja e “Çënarit” tregon bukurine trupore

Almeda Abazi është një ndër femrat më të bukura dhe të përfolura shqiptare, e cila është e martuar me njërin nga aktorët më të mirë dhe...

Feride dhe Eylul , sa të “çmëndura” në jetë

Feride dhe Eylul janë dy aktorët më të preferuara të publikut turk dhe jo vetëm. Aktoret që me rolet e tyre në serialin ‘Beni Affet’...

Horoskopi, e shtunë 24 shkurt 2018

Dashi Ekziston një klimë pozitive yjore që parashikon emocione për të gjithë sektorët. Historitë e dashurisë në krizë, ose jo të përcaktuara mirë, do të...

TELENOVELA/SERIALE FEJOHET EJLYL E RRAHJE ZEMRE, KY ESHTE BURRI I SAJ ME TATUAZHE DHE…

Aktorja turke Oyku Karayel është bërë e famshme në Shqipëri me rolin e Ejlyl në filmin ‘Rrahje Zemre’. Prej vitesh aktorja është e lidhur...

E mbani mënd Palomën e “Kur ti të jesh e imja”, shiheni në...

Seriali ‘Kur ti  të jesh e imja’, e luajtur nga aktorja Silvia Navarro dhe Sergio Basañez, fituan zemrat e shumë shikuesve për një kohë...