Blog

Blog

“Bidaai” -Alek e Ranvir dhuratë fansave për Shën Valentin, postojnë foto së bashku dhe...

Telenovela e bukur indiane ‘Bidaai’, një ndër më të dashurit dhe më të përfolurit në Shqipëri. Edhe pse kanë kaluar pak vite, ende shqiptarët...

E kujtoni Hektorin e bukur që dashuronte Rubin? Shikoni si duket aktori sot…

 Telenovela “Rubi” është ndër më të ndjekurat në listën e telenovelave latine, në të gjithë botën. Besojmë të gjithë e kujtoni të bukurën Rubi...

“Harun” i dashuruar marrëzisht edhe në jetë, ja kush është gruaja e zemrës së...

“Harun” është njëri ndër personazhet më kyç në serialin e suksesshëm “Fate të Kryqëzuara” . Me aktrimin fantastik që bën (Haruni) Falay ka arritur...

“Fate të kryqëzuara” -Sa kanë ndryshuar aktorët tani, fotot e të gjithëve

Seriali “Fate të Kryqëzuara” është aktualisht një nga serialet më të ndjekur në Shqipëri që të dielave mbledh para ekranit mijëra shqiptarë. Në Turqi...

Nazira e telenovelës “Beni Afet”, në jetën reale është një super femër… Foto…

Telenovela e bukur "Beni Afet" është ndër telenovelat më të pëlqyera nga publiku.Tema që trajton dhe personazhet që luajnë, e kanë bërë edhe më...

“Fate të Kryqëzuara” -Keriman si Ëngjëll, me veshje transparente… ja si duket…

Aktorja turke Nursel Kose, që tek ne njihet me emrin ‘Keriman’ nga seriali ‘Fate të kryqezuara’, ka bërë publike një fotografi më ndryshe se...

Elisa Scheffler, tifoze e zjarrtë e Milanit që po trondit rrjetet sociale me fotot...

Ajo quhet Elisa Scheffler, është një modele e njohur, fama e së cilës kalon edhe kufijtë italianë. Është një femer vërtet e bukur dhe...

Ragni i “Bidaai”: Një fans shqiptar do e ftoj si mik në Indi…

Aktorja Parul Cauhan, e njohur ndryshe si Ragni në rolin e saj tek hit-seriali Bidaai i cili theu shikueshmërinë para disa muajsh në sezonin...

Si ta quaj këtë dashuri -Kushi provokon Arnavin me një puthje në buzë e...

Kushi dhe Arnav janë dy personazhet e preferuar të teleshikuesve të telenovelave. Dyshja janë bërë të njohur në serialin “Si ta quaj këtë dashuri”...

“Bidaai” -Dashnorët e shumtë e enigmatikë të simpatikes Sadna… Info e foto nga jeta...

Jeta private jashtë telenovelave që ne na kanë lenë para ekranit është shumë interesante. Lidhjet e dashurisë së aktores indiane Sara Khan, e njohur...