MAGAZINË

MAGAZINË

Flakë Pasioni, dikur Aktorja simpatike Pelin Oztekin 150 kg…

Aktorja simpatike Pelin Oztekin nuk ka qënëkështu.  Ajo është një aktore e njohur në Turqi dhe tepër e suksesshme për shkak të roleve të...

Aktoress së njohur “Teresa” i dhëmb zemra për motrën e sëmurë… Foto…

"Teresa" e telenovelës së bukur me të njëjtin emer, është një nga aktoret e njohura latine dhe mjaft e dashur për publikun shqiptar. Fernanda Castillo u...

Aktorja indiane Aishwarya Rai, femra më e bukur në planet… Foto magjike…

Aktorja indiane Aishwarya Rai ishte e pranishme në edicionin e 70-të festivalit në Kanë, në të cilin u paraqit si një princeshë e vërtetë. Aishwarya...

Vritet një tjetër shqiptar në Siri

Një tjetër shqiptar nga Kosova është vrarë në luftën në Siri, duke çuar në 76 numrin e të vrarëve në konfliktin atje. Policia e Kosovës...

YLLI TURK URON KOSOVARËT NË GJUHËN SHQIPE PËR PAVARËSI

Një urim për pavarësi vjen edhe nga aktori juaj i preferuar turk. Këtë vit, Kosova shënoi dekadën e parë si shtet i pavarur dhe demokratik. 10...

Aktori Ozcan Deniz i “Nusja nga Stambolli” flet për martesën …. Foto e info…

Aktori i njohur Ozcan Deniz është diskutuar gjatë për marrëdhënien me gruan e tij. Feyza Aktan është aktualisht në pritje të fëmijës së parë...

Sulltanesha Hyrrem përshëndet shqiptarët duke bërë Shqiponjën…

Aktorja e famshme turke, ylli i serialeve shume të ndjekura edhe nga shqiptarëlt,ka bere një veprim tëbukur,si duket për tëpershendetur fansat e saj shqiptarë....

E ndau gruan sepse ajo lahej vetëm një herë në vit…

Një burrë nga Tajvani ka dërguar kërkesën për divorc në gjykatë, pasi u ankua për torturë psikologjike. Ai është ankuar se gruaja e tij është...

12 aktorë të famshëm që ndryshuan trupin me palestër për shkak të rolit…

Janë 12 aktorë të njohur të botës hollivudiane të filmit, të cilët me kërkesë të regjisorëve kanë ndryshuar trupin e tyre me seanca intensive...

Mjeku Larry Nassar në SHBA dënohet 175 vjet burg për ngacmim të femrave…

Ish-mjeku i ekipit të gjimnastikës së SHBA-ve, Larry Nassar është dënuar me 40 deri në 175 vjet burgim pas dëshmisë së mbi 160 grave...