Fahriye Evcen, aktorja e famshme turke, ja si u përgjigjet fansasve në rrjetet sociale…

0
190

ertgetgs

A ka kryer Fahriye Evcen ndërhyrje plastike? Edhe pse aktorja thotë se jo, mediet në Turqi shkruajnë se edhe aktorja e njohur e “Lovebird-Trumcaku” nuk i ka qëndruar larg tundimit për të ndryshuar pamjes e saj. Kështu shkruhet se aktorja ka bërë mollëzat dhe vetullat.

“Jam 31 vjeç dhe nuk kam asnjë ndrëyhyrje” – është kundërpërgjigjur Evcen pas këtyre “akuzave”.

Po ju si mendoni, aktorja më e mirë në Turqi, është origjinale apo jo?

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu