5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet të jetë tabu, përkundrazi mund të bëhet realitet. Në moshën 21-vjeçare, braktisa universitetin pa asnjë...
NDIHMONI REGJIZORIN BEKIM LUMI QË TË SHËROHET... Një njeri e shqiptar i mirë, intelektual dhe regjisor i talentuar, Bekim Lumi, tani po e mësoj me mjaft keqardhje, se vuan nga kanceri, dhe se ka shpenzime tepër të mëdha, për trajtimin...
Në një intervistë, aktorja e njohur Meryem Uzerli ka folur për jeten e saj private e kryesisht për marrëdhenien me vajzen e saj. Lara është 4 vjeç dhe të dyja janë shumë pranë njëra-tjetrës, si dy shoqe të ngushta. Të mos...
E mbani mend “Klonin”, serial ky që mblodhi shumë shikues para ekranit. I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë...
Ditën e djeshme në media qarkulloi lajme se aktori i njohur Sylvester Stallone ndërroi jetë. Ky lajm solli reagime të shumta nga disa të afërm të tij dhe së fundmi ka reaguar edhe vetë aktori. Nëpërmjet një videoje komike...
Aktorja e njohur nga ‘Sulltanesha Kosem’ Beren Saat është kthyer sërish në Turqi pas një periudhe relativisht të gjatë jashtë shtetit. Menjëherë në aeroport nuk kanë munguar paparacët dhe gazetarët për të fotografuar dhe pyetur aktoren rreth mungesës së...
Aktori i njohur i “Dashuri e pafund”, Burak Ozcivit është vlerësuar nga GQ Men of the Year 2017 si “Personazhi më i diskutuar” për vitin që lamë pas. Ndër emra të tjerë që janë vlerësuar me këtë çmim në vitet...
AUDIENCA E TË SHTUNËS E shtuna shoqërohet gjithnjë me garë mes televizioneve në vend për shikueshmëri. Ndërkohë ABACUS ka publikuar se kush ishte televizioni më i ndjekur mbrëmë. Nga përfundimet del se “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel,...
Shumë duan që të tjerët t’i njohin dhe përshëndesin rrugëve, por ky nuk është rasti i aktorëve të famshëm që detyrohen të maskohen për të ecur të qetë. Edhe pse 41-vjeçare, Nurgul Yesilcay, e cila ka luajtur  rolin e Gylserenit...
Muaji i dashurisë, Shkurti nisi me një lajm shumë të bukur për aktorin indian Gautam Rode i njohur si “Sarasvatiçandra” pasi ai këtë muaj i dha fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe me dashurinë e jetës, Pankhuri....

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT