5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet të jetë tabu, përkundrazi mund të bëhet realitet. Në moshën 21-vjeçare, braktisa universitetin pa asnjë...
AV. XHABIR ZEJNUNI Kam një REFLEKSION për këtë adresë fallco në FB, që nuk do thotë se mund të pranohet. Kjo faqe, u krijua në fillim me sponsorizimin e socialistëve në kohën e votimeve për Kryetar Bashkie në Shkodër në vitin...
Seriali indian ‘Bidaai’ ka qenë një ndër më të dashurit dhe më të përfolurit në Shqipëri. Edhe pse kanë kaluar pak vite, ende shqiptarët shprehin simpati për aktorët kryesor në atë serial. Alek dhe Ranvir kanë qenë protagonistët së...
Universi Joanne Kennell, 4 mars 2016 Përktheu dhe përgatiti në shqip, Arben Çokaj Asgjë në Tokë nuk e ka asnjë shans. Është e lehtë të harrosh se yjet, si dielli ynë, nuk jetojnë përgjithmonë. Meqenëse dielli nuk është i pavdekshëm, një ditë ai...
Beren Saat është aktorja turke e cila vazhdon të ngjisë shkallët e karrierës.  Ajo ka qenë e nominuar dhe ka marrë çmime të shumta kombëtare dhe ndërkombëtare, të cilat përfshinë : aktoren më të mirë të re, aktoren më...
Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë një ndër çiftet më simpatike dhe të dashura në showbizin turk. Të dy janë njohur së bashku në serialin ‘Mes dy dashurish’, e cila transmetohej në Vizion Plus, ku më pas ranë në...
Ka një punë të mirë të ofertuar nga ‘Cancun.com’ e cila në thelb përfshinë pagesën e jetesës në Kankun Faqja e internetit është duke punësuar një ‘CEO’ të ri në Kankun për të përfaqësuar dhe promovuar Kankunin, duke u paguar...
Një grua ruse, Vassilyev ka lindur në total 69 fëmijë, 16 çifte binjakësh, shtatë grupe trenjakësh dhe katër grupe katërnjakësh. Gjithsej, ka pasur 27 lindje, transmeton lajmi.net 67 prej 69 fëmijëve të lindur e kanë mbijetuar foshnjërinë. Vassilyev gjithashtu kishte gjashtë...
Ato që kanë përkushtuar veten për të përshkruar këtë lloj gjëje kur në realitet janë qenie njerëzore  që vijnë në botë me një objektivin e vetëm: për të qenë të lumtur dhe për këtë arsye nuk mund të heqin...
Kina është vendi më i madh në Azi, vendi me popullsinë më të madhe në botë, vendi ku gjenden shumë bukuri përrallore, vendi me një kulturë mbi 5 mijë vjeçare. Kina është vendi ku janë bërë shpikjet e para...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT