5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Futbolli është sporti i paradokseve, ndaj dhe është i bukur. I mba me zemer në dorë dashamirët derisa bie fershëllima e fundit e gjyqtari. Ka ndodh që në minuta shtesë në kampionat botëror tëpërmbyset rezultati,ka ndodh që Barcelona të...
Lionel Messi ka treguar saktësi të jashtëzakonshme të goditjeve me këmbën e majtë gjatë një sfide televizive. Ka qenë një televizion japonez që ka sfiduar yllin argjentinas të godasë shenjën brenda një kohe të kufizuar prej 100 sekondave. Lionel Messi e...
Sulmuesi i Tottenhamit, ka arritur ta fitojë çmimin e lojtarit më të mirë të Anglisë për vitin që lamë pas.Forma e mirë që ka kaluar Kane në vitin 2017, ka bërë që ai të jetë i pa konkurrencë në...
Nga: Paul Palushi Gara për postin e Kryetarit të Federates Shqiptare te Futbollit, ku rikandidon i shumëpërfoluri Armando Duka dhe futet në garë politikani milioner Bashkim Fino që ka edhe mbështetjen e kryeministrit Rama...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT