5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Elcin Sangu ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me postimin e fundit. Aktorja e “Dashuri me Qira” e cila shpesh ka pohuar se i pëlqen të mos vendosë make-up e as të bëjë tualet të rëndë, ka...
Dashi Ekziston një klimë pozitive yjore që parashikon emocione për të gjithë sektorët. Historitë e dashurisë në krizë, ose jo të përcaktuara mirë, do të fitojnë stabilitet të madh. Ditë e mirë edhe për të gjithë ata persona që janë...
Aktori hollivudian, Chris Evans, ka befasuar me deklaratën e tij në ‘Late Night on Thursday’, teksa po promovonte filmin e tij më të ri. Ai ka rrëfyer se ka qenë gjithmonë një qaraman, madje kishte qarë kur ka humbur...
Ai është cilësuar si një nga aktorët më tërheqës në telenovelat meksikane. Aaron Diaz është bërë i njohur në Shqipëri me rolin e tij tek ‘Teresa’. Aktori është i martuar me këngëtaren dhe aktoren italiane, Lola Ponce, dhe kanë...
Aktorja e njohur meksikane Jacqueline Bracamontes në një intervistë ka treguar se do të shkruajë një libër të dytë, këtë herë jo autobiografik. “Dua të mbledh më shumë eksperiencë dhe të shkruaj diçka që do ju ndryshojë jetën” –është...
“Mjetet tona nuk janë politike, dhe aplikojmë rregulla pa paragjykuar askënd. Kërkojmë të zbulojmë sjellje që tregojnë vetëm aktivitete të automatizuara, të cilat thyejnë rregullat tona”,deklaroi Twitter, si reagim i bllokimit të mijëra llogarive të përdoruesve në Rusi. Twitter ka...
Shumë herë detyrohemi të përdorim pickatore për të vënë në rregull vetullat, apo i dizenjojmë tek estetistja. Por ju ndodh që teksa tentoni ti rekuperoni, i shkatërroni më keq. Mos tu zërë paniku, dhe merrni në dorë produktet kozmetike për...
Dashi Një situatë e keqe emocionale kërkon më shumë kohë nga ju. Kushtojini vëmendje të folurit, me Mërkurin te Peshqit situata me partnerin/en mund të degjenerojë në zënka. Beqarët duhet të përpiqen që të mos ndikohen nga trazirat momentale. Hëna...
Bashkia e Shkodres dhe KF Vllaznia kane reaguar pas incidentit, pasditen e sotme, ku u kercenua me jete trajneri Ernes Gjoka. Bashkia thote se sulmi eshte i qellimte dhe i sponsorizuar ndaj kerkon hetime te thelluara. Po keshtu kerkohet...
Ashtu si çdo vit, edhe 2018-a do të ketë uljet dhe ngritjet e veta për çdo shenjë të horoskopit, megjithatë, disa shenja janë më të favorizuara, e disa të tjera më pak. Sipas astrologëve, ky vit do të jetë thjesht...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT