5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
NDIHMONI REGJIZORIN BEKIM LUMI QË TË SHËROHET... Një njeri e shqiptar i mirë, intelektual dhe regjisor i talentuar, Bekim Lumi, tani po e mësoj me mjaft keqardhje, se vuan nga kanceri, dhe se ka shpenzime tepër të mëdha, për trajtimin...
Ushqimet në Shqipëri nuk janë të kontrolluara dhe me thuajse çdo produkt luhet me jetën e qytetarëve, por skandali qëndron që shteti e di se me çfarë ushqehet populli i tij dhe nuk lëviz as gishtin më të vogël...
Neslihan Atagul është ndër aktoret me të famshme në Turqi. Si e tillë ajo u bë pjesë e një familje po ashtu të famshme të Kadir Dogulut. Të shpeshta jane momentet që aktorja i ndan me fansat e saj duke...
Aktorja e dashur turke, Beren Saat, e cila kohët e fundit ka rënë në sy për dobësimin e tepërt, ka nisur të frekuentojë një dietologe. Media turke thotë se më në fund aktorja duket se ka vendosur t’u “vërë vesh”...
Psikologia e emisionit “Me zemër të hapur”, Anxhela Peza, ka pësuar një aksident ditën e sotme.  Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Ymer Kurti”, pranë postës nr.8 këtu nëTiranë. Në pamje, duket momenti kur një automjet i tipit “Audi”, me xhama të...
Miliona fëmijë në gjithë botën rrezikohen pafund për shkak se kanë reduktuar orët e qëndrimit jashtë shtëpisë thotë një studiues. David Allamby është një okulist shumë i njohur në Londër dhe ai ka paralajmëruar të gjithë prindërit se mungesa...
Shumica prej jush i adhurojnë picat dhe me siguri i konsumoni shpesh pavarësisht se janë ushqim jo i shëndetshëm. Tashmë është zbuluar mënyra se si me disa hapa të thjeshtë mund ta ktheni edhe picën në një vakt të...
A ka kryer Fahriye Evcen ndërhyrje plastike? Edhe pse aktorja thotë se jo, mediet në Turqi shkruajnë se edhe aktorja e njohur e “Lovebird-Trumcaku” nuk i ka qëndruar larg tundimit për të ndryshuar pamjes e saj. Kështu shkruhet se...
 Këshilla marketingu Grupi i gjakut mund të jetë një tregues i rëndësishëm për të kuptuar sa unikë jeni. Ka katër grupe gjaku: A, B, AB, O. Secili grup ka karakteristika unike që mund të ndikojnë në humbjen e peshës, disa...
Një grua thotë se një postim në Facebook ia shpëtoi jetën, pasi i ndihmoi që ta vërente një gungë kanceroze në gjoksin e saj. Jayne Dandy, 51 vjeçe, tha se është “shumë mirënjohëse” ndaj të mbijetuarës së kancerit Hayley Browning...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT