5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Asli Enver është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Gjithmonë e qeshur dhe pozitive, shumë pak e dinë sëmundjen që e mundon aktoren që nga fëmijëria e saj. Sipas gecce.com, Sureja nga “Nusja nga Stambolli” vuan nga disleksia, një...
Telenovela Lale, ishte ndër më të ndjekurat në vend. Njëri ndër personazhet ishte edhe Jeshimi, motra e Lales. Jeshimi, emri i vërtetë i së cilës është Serenay Sarıkaya ishte e dashuruar në ish-burrin e motrës së saj, kishte një rol të...
“Sulltanesha Kosem” është kthyer në një telenovelat historike më të dashura në Shqipëri. Padyshim personazhi i parë i kësaj telenovela që ka rrëmbyer zemrat ka qenë aktorja e parë që ka mishëruar Kosemin ka qenë bukuroshja greke Anastasia. Aktorja me sy...
Para pak ditesh doli një thashethem në mediat turke se Fahriye ka pohuar që është shtatzënë, ndaj dhe nuk po punon për ndonjë projekt aktualisht. Por nuk ka vonuar kundërpergjigja e saj duke mohuar këto lajme dhe duke thënë se...
Aktorët simpatik të serialit të njohur turk “Fate të Kryqëzuara”, Leyla Tanlar dhe Alina Boz dhe Burak Tozkoparan të cilat tek ne njihen si “Xhansu”, “ Hazall” dhe Ozan kanë merita të mëdha për rolt e tyre të cilat...
Aktori i njohur i serialit “Jetë” ka dhënë një intervistë për Milliyet. Ndër të tjera, aktori ka rrëfyer më shumë mbi serialin të cilin po xhiron tani ku interpreton në krah të Hazal Kaya. “Hazal është një partnere e shkëlqyer...
Engin Akyürek është emri i aktorit dhe gazetarit më të famshëm që ka Turqia. Ai njihet edhe përtej kufinjëve turk dhe cilësohet një nga aktorët më profesionist të vlerësuar edhe nga kritikët e filmit. I lindur në Ankara, ai është...
Në vitin 2014 aktorja e njohur, Jennifer Lawrence pushtoi mediat botërore, pasi fotot nudo që ajo i dërgonte të dashurit të saj u hakuan dhe u shpërndanë. E pyetur për këtë temë, Jennifer ka treguar se dalja e atyre...
Aktorja e serialit “Si ta quaj këtë dashuri” para pak ditësh ka bërë një intervistë të shkurtër ku ka folur për preferencat e saj. Në një nga pyetjet e drejtuara nga gazetari se cilët janë yjet e  saj të...
“Murati” i pëlqyeri i audiencës Aktori i njohur turk Gökberk Yıldırım i cili e ringjalli karakterine e Muratit në serialin “Beni Affet” apo “Më fal”, është një ndër aktorët më të mirë dhe më të dashur për audiencën. Ai u...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT