5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Elcin Sangu ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me postimin e fundit. Aktorja e “Dashuri me Qira” e cila shpesh ka pohuar se i pëlqen të mos vendosë make-up e as të bëjë tualet të rëndë, ka...
Asli Enver është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Gjithmonë e qeshur dhe pozitive, shumë pak e dinë sëmundjen që e mundon aktoren që nga fëmijëria e saj. Sipas gecce.com, Sureja nga “Nusja nga Stambolli” vuan nga disleksia, një...
Dashi Ekziston një klimë pozitive yjore që parashikon emocione për të gjithë sektorët. Historitë e dashurisë në krizë, ose jo të përcaktuara mirë, do të fitojnë stabilitet të madh. Ditë e mirë edhe për të gjithë ata persona që janë...
Aktori hollivudian, Chris Evans, ka befasuar me deklaratën e tij në ‘Late Night on Thursday’, teksa po promovonte filmin e tij më të ri. Ai ka rrëfyer se ka qenë gjithmonë një qaraman, madje kishte qarë kur ka humbur...
Ai është cilësuar si një nga aktorët më tërheqës në telenovelat meksikane. Aaron Diaz është bërë i njohur në Shqipëri me rolin e tij tek ‘Teresa’. Aktori është i martuar me këngëtaren dhe aktoren italiane, Lola Ponce, dhe kanë...
Aktorja e njohur meksikane Jacqueline Bracamontes në një intervistë ka treguar se do të shkruajë një libër të dytë, këtë herë jo autobiografik. “Dua të mbledh më shumë eksperiencë dhe të shkruaj diçka që do ju ndryshojë jetën” –është...
Telenovela Lale, ishte ndër më të ndjekurat në vend. Njëri ndër personazhet ishte edhe Jeshimi, motra e Lales. Jeshimi, emri i vërtetë i së cilës është Serenay Sarıkaya ishte e dashuruar në ish-burrin e motrës së saj, kishte një rol të...
“Mjetet tona nuk janë politike, dhe aplikojmë rregulla pa paragjykuar askënd. Kërkojmë të zbulojmë sjellje që tregojnë vetëm aktivitete të automatizuara, të cilat thyejnë rregullat tona”,deklaroi Twitter, si reagim i bllokimit të mijëra llogarive të përdoruesve në Rusi. Twitter ka...
Shumë herë detyrohemi të përdorim pickatore për të vënë në rregull vetullat, apo i dizenjojmë tek estetistja. Por ju ndodh që teksa tentoni ti rekuperoni, i shkatërroni më keq. Mos tu zërë paniku, dhe merrni në dorë produktet kozmetike për...
“Sulltanesha Kosem” është kthyer në një telenovelat historike më të dashura në Shqipëri. Padyshim personazhi i parë i kësaj telenovela që ka rrëmbyer zemrat ka qenë aktorja e parë që ka mishëruar Kosemin ka qenë bukuroshja greke Anastasia. Aktorja me sy...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT