5 C
Shkoder, AL
E shtunë, 24 Shkurt 2018.
- Marketing -
Sulltanesha Hymasha, vajza e Safijes vjen në pallat. Ajo pritet nga të gjithë me përjashtim të Kosem. Ajo kërkon të dijë se kush është Kosem, por Bylbyl Aga i thotë që nuk ka dalë ta presë. Sulltanesha Hymasha i thotë Zylfikarit që...
Fansat e Hande Ercel dhe Tolga Saritas kanë kërkuar të shohin përsëri dy aktorët e tyre të preferuar në një projekt. Ata u prezantuan për publikun si një çift në serialin “Güneşin Kızları”. Në internet nisi një fushatë që kërkonte...
Edhe pse Ejlyl përpiqet të mbërrijë sa më parë te agresori, tashmë është tepër vonë. Aliu ndan me Selimin shqetësimin e tij. Shqetësimi që do të marrë babai i Aliut mund të jetë fatal. Kush do të jetë shkaktari? Kanë kaluar dy...
Shivai nxehet nga veprimi i Anikës dhe do që ajo t’i kërkojë falje. Anika refuzon dhe i kërkon Shivait të largohet nga shtëpia e saj. Ata grinden. Shivai thyen gotat me lëngje. Anika i bërtet dhe i thotë se...
Deri tani në episodet e sezonit të dytë të serialit “Si ta quaj këtë dashuri”, keni parë vetëm Arnavin, Akashin dhe Manoramën. Sot është radha të shihni Kushin e cila ka bërë një ndryshim në pamje. Në episodin 10...
Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më gjerë. Kjo ka bërë që një gabim i pabesueshëm të vihet re vetëm tani nga shikues të kujdesshëm. Gabimi...
Neslihan Atagul dhe Ilker Kaleli do të vijnë së bashku në një projekt të ri të tilluar “Vetvrasje”. Në qendër të historisë është Sahir, një psikiatër dhe Bilge, një shkencëtare misterioze e cila studion rastet e vetvrasjeve në bashkëpunim me...
“Nefes nefese” është seriali që do të sjellë në ekran disa emra shumë të njohur për publikun shqiptar. Megjithatë, e veçanta e këtij projekti është se do të bashkojë Nik Xhelilaj, aktorin e mirënjohur me disa nga emrat më të...
Për të gjithë njihet si Korai në “Dashuri me Qira”, një nga personazhet më komikë në serial, por në të vërtetë, aktori që performon këtë rol quhet Onur Büyüktopçu. Ai ka lindur në 24 Prill të vitit 1982 në...
Ertugrul duket se është drejt lirisë por dikush po e ndjek. Bahader bej bëhet vasal i Satedin Kopek dhe madje edhe korruptohet prej tij. Çfarë duhet të bëjë ai me favor të Satedin Kopekut? Komandant Aresi merr vesh që Ertugruli jeton. Satedin Kopek...

TË PREFERUARA

POSTIMET E FUNDIT