Babushkat e FSHF-së…

0
147

Nga: Paul Palushi

Gara për postin e Kryetarit të Federates Shqiptare te Futbollit, ku rikandidon i shumëpërfoluri Armando Duka dhe futet në garë politikani milioner Bashkim Fino që ka edhe mbështetjen e kryeministrit Rama…

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu