Aktori Tolgahan Saysman i “Mos u dorëzo”, me Van Damme

0
153

Jean-Claude Van Damme ka qenë në Stamboll për të hapur një palestër.

Aktori legjendar belg ka vendosur të investojë në Turqi ku ka qenë shpesh i ftuar në takime biznesi. Ai mori pjesë gjithashtu në disa programe dhe takime të tjera, pa harruar patjetër të vizitonte edhe qytetin.

I ftuar në “Beyaz Show”, ai u njoh atje me aktorin e “Mos u dorëzo”, Tolgahan Saysman të cilët menjëherë shkëmbyën adresat e njëri-tjetrit. Pas kthimit në Amerikë, një projekt është ofruar menjëherë për Van Damme.

“Të shohim më parë skenarin” – ka qenë përgjigja e përfaqësuesit të aktorit bel

LINI NJË KOMENT

Ju lutem, futni komentin tuaj!
Ju lutem, futni emrin tuaj këtu