ARTIKUJT E FUNDIT

Foto të rralla: Ish e dashura e Ronaldos publikon 22 foto...

Botërori rus i futbollit po afron dhe Rusia pritet të bejë një pritje madhështore, ku sytë e gjithë botës do jenë andej, organozatorët po...

“Sulltanesha Kosem” Një sulltaneshë e re dhe e bukur vjen në...

Sulltanesha Hymasha, vajza e Safijes vjen në pallat. Ajo pritet nga të gjithë me përjashtim të Kosem. Ajo kërkon të dijë se kush është Kosem, por...

Si të bëhesh milioner përpara se të jesh 30 vjeç, shëmbujt...

Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet...

Elcin Sangu mesazh për fansat e saj

Elcin Sangu ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me postimin e fundit. Aktorja e “Dashuri me Qira” e cila shpesh ka pohuar...

Asli e “Nusja nga Stambolli” gjithmonë e qeshur e pozitive, por...

Asli Enver është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Gjithmonë e qeshur dhe pozitive, shumë pak e dinë sëmundjen që e mundon aktoren...

Fansat e Hande Ercel e Tolga Saritas kanë kërkuar ti shohin...

Fansat e Hande Ercel dhe Tolga Saritas kanë kërkuar të shohin përsëri dy aktorët e tyre të preferuar në një projekt. Ata u prezantuan për...